Sponzoři

Home / Sponzoři

Seznam – naši partneři/sponzoři :

Mediální partner : ALL Television, webové stránky : www.alltv.cz

Mediální partner : SeeJay rádio, webové stránky : www.seejay.cz

Hlavní partner/sponzor : TepFactor Chotilsko ( Pevnost Boyard po Česku ), www.tepfactor.cz

Chcete se také stát partnerem, či sponzorem naší modelingové agentury Beauty Curves Models? Neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit na spolupráci!

Generální sponzor – podpora finanční částkou 50.000,-Kč a výše, nebo poskytnutí jiných služeb v této minimální hodnotě. Jedná se např. o dary do soutěže, či soustředění pro modelky.

Nabízíme volný vstup na všechny naše akce včetně doprovodu, maximálně však 10 lidí. Sleva 20 % na nákup dalších základních vstupenek. Na každé akci vystavíme Váš reklamní roll-up. Naše hosteska rozdá vizitky a letáčky, reklamní banner bude zveřejněn na našich webových i FB stránkách včetně loga, a to na předních místech. Pokud bude na jakékoliv naší akci VIP zóna s rautem, platí samozřejmě pozvánka pro všechny zúčastněné. Dále nabízíme krátký PR článek s uvedením Vaší firmy u našich mediálních partnerů.

Hlavní sponzor – podpora finanční částkou 30.000,-Kč a výše, nebo poskytnutí jiných služeb v této minimální hodnotě. Jedná se např. o dary do soutěže, či soustředění pro modelky.

Nabízíme volný vstup na všechny naše akce včetně doprovodu, maximálně však 5 lidí. Sleva 20 % na nákup dalších základních vstupenek. Na každé akci vystavíme Váš reklamní roll-up. Naše hosteska rozdá vizitky a letáčky, reklamní banner bude zveřejněn na našich webových i FB stránkách včetně loga, a to na předních místech. Pokud bude na jakékoliv naší akci VIP zóna s rautem, platí pozvánka pouze pro 2 osoby ( pro sponzora a jeho doprovod ). Dále nabízíme krátký PR článek s uvedením Vaší firmy u našich mediálních partnerů.

Bronzový sponzor – podpora finanční částkou 10.000,-Kč a výše, nebo poskytnutí jiných služeb v této minimální hodnotě. Jedná se např. o dary do soutěže, či mediální podporu. 

Nabízíme volný vstup na všechny naše akce včetně Vašeho doprovodu. Sleva 20 % na nákup dalších základních vstupenek. Na každé akci vystavíme Váš reklamní roll-up. Naše hosteska rozdá vizitky a letáčky, reklamní banner bude zveřejněn na našich webových i FB stránkách včetně loga, a to na předních místech. Pokud bude na jakékoliv naší akci VIP zóna s rautem, platí pozvánka pouze pro 2 osoby ( pro partnera/sponzora a jeho doprovod ).

Klub pro sponzory – jak se stát členem? :

VIP členství v tomto klubu je pro všechny naše sponzory, kteří nás pravidelně finančně podporují. Zaměřujeme se zde především na pravidelné setkávání nebo školení na dané téma. Důležitým článkem je také networking a navázání nových kontaktů. Členství Vám přinese zajímavé výhody, nebo i dárečky jako poděkování za Vaší podporu dle vlastního výběru. Nabízíme i volně přístupný vizitkář na našich webových stránkách a mnoho dalšího.

Členský klub pro partnery/sponzory :

Čerpejte veškeré výhody našeho klubu – slevy i dárečky. Pokud máte zájem stát se členem, neváhejte nás kontaktovat.