Modelky a hostesky

Home / Modelky a hostesky

Chceš se stát jednou z nás? Hledáme do našeho týmu nové modelky, plus size modelky (velikost 38+) a hostesky. 

Zájemkyně o spolupráci neomezujeme výškou, váhou, mírami, nebo typem postavy. Každý člověk nám přijde zajímavý, jen záleží na daném úhlu pohledu. Skrytou krásu stojí za to objevit!
Zaměřujeme se především na tyto akce : módní přehlídky, fashion focení, vip večírky, proměny, víkendy krásy a živé show. Tyto akce patří mezi naše nejčastější formy spolupráce s našimi klienty. Naše agentura se DISTANCUJE od erotického průmyslu!
U nás se nevážete exkluzivní smlouvou, což znamená, že můžete bez obav pracovat i pro někoho jiného ve všech oblastech výše uvedených. Záleží nám na vzájemné důvěře, spolehlivosti a samozřejmě na dlouhodobé spolupráci.
 🙂
Pokud nemáte žádné zkušenosti v oblasti modelingu, je nutné zúčastnit se našeho soustředění pro modelky, který se koná pouze o víkendech. Po celou dobu se Vám věnovat zkušení odborníci, abyste se naučily vše, co je pro kariéru modelky třeba. Jezdíme do našich partnerských hotelů/prostor, kde je zařízeno vše potřebné. Účastnice soustředění si hradí pobyt na své náklady, avšak za zvýhodněnou cenu v rámci spolupráce s naší agenturou. V zápalu všech povinností nezapomínáme ani na zábavu 🙂
 
A co na soustředění například zažijete?
 
nácvik choreografie a chůze, které jsou nezbytné pro módní přehlídky
jak správně pózovat před fotoaparátem
školení na téma : správná péče o pleť a vlasy
mini kurz základy sebeobrany ( v případě útoku na Vaší osobu )
seminář na zdravé sebevědomí a etiketu ve společnosti 
líčení a hair styling, Váš outfit doplníme krásnými šperky
focení prezentačních fotografií modelky
zábavu v podobě wellness ( bazén, sauna, vířivka ), nebo adrenalinovou hru v podobě české Pevnosti Boyard ( záleží vždy na dispozicích daného prostoru, kam právě jedeme )
Po celou dobu se Vám bude věnovat celý realizační tým k naprosté dokonalosti konečného výsledku.
Při školeních bude zajištěno také menší občerstvení, neboli coffe break. Vše po celou dobu soustředění natáčí náš mediální partner ALL TV a fotí náš dvorní fotograf. 
 
V neposlední řadě také všichni účastníci dostanou menší dáreček a modelky obdrží certifikát o absolvování kurzu. Dále bude probíhat i soutěž o krásné ceny od našich partnerů. 
Stále pochybujete o svoji účasti? Můžete se přihlásit i v případě, pokud chcete s námi zažít třeba jen nevšední zážitek a dobrou zábavu 🙂
Napište si pro více informací ( v případě zájmu o spolupráci, nebo soustředění ) na email : veronika@bcm-models.cz
🙂
Upozornění : Bez podepsání smlouvy modelkám naše akce dopředu z organizačních a interních záležitostí agentury nesdělujeme.
Ochrana osobních údajů : Veškeré sdělené osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez Vašeho výslovného, či písemného souhlasu.